Start Up darbgaldu un veikals, Kokapstrāde, Koksnes Machinery Equipment, Business Kredīti, finansējums

Uzsākšanas darbgaldi, mašīnu veikals, kokapstrādes, koka mašīnas aprīkojuma uzņēmumu aizdevumu, kapitāla, finansēšanas, līzings ar kredīta problēmām joprojām ir pieejama šajos ekonomiskajos laikos.

Šis raksts ir gatavojas apspriest to, kas ir darbgaldiem, mašīnu veikals, kokapstrāde, koka mašīnas iekārtu līzings / finansējumu, kādas ir tās priekšrocības, līzinga plānus un kā tas attiecas uz uzsākšanas biznesu.

Bez tam, mēs jums parādīs kreditēšanas prasības zemāk uzsākšanai aizdevumu

Līzings ir forma īri, bet ar izpirkšana klauzulu beigās nomas veikt īpašumtiesības uz visu, mēs esam līzinga. Prasības iekļūt nomu var būt tik zema kā pirmais un pēdējais maksājums, un tik daudz kā 25%. Katra situācija ir atšķirīga, un tas piedāvā uzsākšanas un garšvielām uzņēmējdarbības veidu, kā ieguldīt ļoti maz līdzekļus uz biznesu. Bez tam, visi citi līdzekļi, var izmantot ekspluatācijas izdevumiem, piemēram, tirdzniecības un citās svarīgās jomās. Līzings nav jauna veida finansējumu, bet varētu būt aizdevumu risinājums uzsākšanas biznesu.

Par līzingu pabalsti var radīt ārpusbilances finanšu pārskatu, nodokļu atvieglojumu un saglabāšana naudas plūsmu un konservēšana kredītlīnijas apgrozāmā kapitāla nolūkiem. Daudzi līzinga prasības var prasīt tikai sākotnējo izdevumus par pirmo un pēdējo īres maksas. Vairums nomu finansēt 100% no izmaksām par aprīkojumu, piemēram, mīksto izmaksas, kas ietver kuģniecības, programmatūru, apmācību un uzstādīšana. Turklāt, līzings ļauj regulāri uzlabot savu aprīkojumu, novēršot savu izmantošanu veco, novecojušas iekārtas un samazinot remonta iespējām.

Daži no līzinga plāni ir pieejami nomniekam ir $ 1,00, 10% vai 20% iegādes iespējas, kā arī Trac nomu un FMV nomas uzņēmumu pārņemšanu. Bez tam, daži aizdevēji piedāvā sezonas maksājumi, atliktos maksājumus par deviņdesmit dienām, maksājumi samazinās, un pusi maksājumus noteiktā laika periodā. Ir svarīgi, ka nomnieks saprot visas šīs dažādās nomas plāni ir pieejami, kā arī izpirkšana klauzulas. Nomniekam ir daudzas iespējas, kas jāņem vērā sarunās viņa nomu. Viņam ir jāsaprot katra aizdevēja prasībām, un redzēt, ja tas iekļaujas valstība nomnieka prasībām.

Daži aizdevēji pieņems uzsākšanas biznesa kamēr citi nebūs wanto aizdot šai grupai. Tās uzskata, ka to riska kapitāls var tikt ieguldīti citu veidu portfeļu ka var labāk. Daudzi aizdevēji pieprasa pilnīgu dokumentāciju, kas ietver pāris gadiem iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācijas, personīgo finanšu pārskatā, un citas apdrošinātājiem prasībām. Tomēr pēdējo pāris gadu laikā, ir izvēlēties grupu aizdevējiem, kas tur nepieciešama pieteikumu tikai programmu. Šie aizdevēji ir savs dators vērtēšanas modeli un novērst nepieciešamo papildu dokumentus no citiem aizdevējiem.

Šīs pieteikumu tikai programmas parasti aprobežojas ar garšvielām uzņēmējdarbību, tomēr ir daži, kas šajā nozarē, kas darbosies ar uzsākšanas biznesa, kā arī. No pieteikuma summas vienīgā programma darbojas augsta kā $ 150,000 garšvielām biznesa un $ 10,000 ar uzsākšanas. Turklāt, aizdevējs iznomās kvalificētu aktīvu iespējams, ir no 36-60 mēnešiem, un daudzi nefinansē tehnika un kravas automobiļi vairāk nekā desmit gadiem.

Ir svarīgi saprast Līzinga noteikumi likme faktoru aizdevējs ir uzlikšanai un izpirkšana klauzulas nomā ņemt titulu. Ja jūs paredzat nomaksājot nomas sākumā, jums jākonsultējas ar savu aizdevējs, lai pārliecinātos, nav nekādu priekšapmaksa par pirmstermiņa izmaksa. Pēdējā lieta, lai saprastu, ka nomnieks gatavojas garantēt nomu.

 *************************************************
1) Atgādinājums uzsākšanas biznesa aizdevums, finansēšanas programmas līdz $ 40,000 ********** parasto finansējumu, Bad Credit

0-2 gadu laikā biznesā, Story Book Aizdevējs, Credit tiek Run, bet nav kredīts Virza, lieli naudas līdzekļu atlikumi palīdzēt daudz apstiprināšanai
Jaunas biznesa uzsācējiem: (termini 12-30 mēneši) līdz $ 40,000

1. Pabeigts kredīta pieteikums
2. Personal Credit Ziņojums no visiem rektoriem
3. Pēdējo gadu Personal Tax Return
4. Pierādījumi par aizstājēju, ienākumu avots *********
5. Personal finanšu pārskatu par visiem īpašniekiem
6. Pierādījumi par Biznesa bankas konta (tas var būt slēgta vēl)

Ja bizness ir atvērta uz pāris mēnešiem, lūdzu paņemt bankas pārskatos
Līzinga noteikumi ir līdz 36 mēnešiem ………… 10% Izpirkt klauzula

2) Otrais Start up kreditēšanas programmu.
Ja jums ir labas kredītu citu uzsākšanas finansējumu, minimālais kredīta score 650 vai augstāks, pirmā iemaksa par parasto finansējums var būt jebkurš no 10 līdz 30% uz leju. Nozares ietver īpašniekus operatorus puspiekabēm, dienas kabīnēs un pašizgāzēju. Pārējās nozarēs, piemēram ražošana, celtniecība, medicīnas, transporta, var arī pretendēt. Papīru prasības ir būtībā tāda pati kā iepriekš ….

3) Ja jums nav pretendēt uz uzsākšanas programmas iepriekš, mums ir daudz off nomas un repo finansēšanas programmas, kas sākas kā zema kā 550 minimālās kredīta rādītājus, finansējot līdz $ 100,000, uz leju maksājumu tik zemas, cik $ 1,000

Laimīgu medības jūsu darbgaldiem, mašīnu veikals, kokapstrāde, koka mašīnas iekārtu iegādei un tā uzsākšanas finansēšanu un uzņēmējdarbības aizdevumu programmas